یار دبستانی

سلام

فکر میکنم با این وضعیت بلبشوئی که داریم و هر روز یک نفر از وزارت بهداشت به آموزش و پرورش در مورد آنفلوانزای نوع آ اخطار میده و از این طرف از وزارت آموزش و پرورش تکذیبیه صادر میشه چند وقت دیگه ( شاید به ماه نکشه ) شاهد مرگ ومیر دانش آموزان در مدارس خواهیم بود . واقعاً یکی نیست به اینا بگه که افغانستان مدارسش رو به خاطر این مسئله دو سه هفته پیش تعطیل کرده که جون دانش آموزها رو نجات بده و از گسترش بیماری جلوگیری کنه ؟‌ اگه اونها از ما پیشرفته ترند که لااقل تفکر دولتمردانشون اینو میگه ! باید از همه بخواهیم که دیگه افغانی رو به عنوان یه ملت غیر متمدن مطرح نکنن و هر جا دیدنشون بهشون احترام بذارن .

خبر امروز روزنامه همشهری در این مورد جالب بود به نقل از مسئول آموزش و پرورش تهران که گفته مرگ دانش آموز منطقه ١۵ به خاطر ایست قلبی بوده نه آنفلوانزا .

نمیدونم اگه معلوم بشه تو مملکت ما مشکلی به نام این بیماری وجود داره از ستاره های روی دوش این آقایون کم میشه که اینجوری انکار میکنه . ؟

الله اعلم .

خدا عاقبت ما رو بخیر کنه انشاء اله

/ 2 نظر / 20 بازدید
يك اهري

سلام تو مملكتي كه وزير آموزش و پرورش تازه ديروز راي گرفته و وزير بهداشتش هم اي ي ي ي ... چه انتظاري ميشه داشت.وقتي تو تلويزيون ميبينم كه بعضي كشورها چجوري تو ايستگاه هاي مترو و جاهاي عمومي ماموراي با لباس مخصوص و تجهيزات و ماسك و ضد عفوني كننده و ... دارن كه حتي ژل هاي آنتي باكتري هم تو دست مردم ميريزن مغزم سوت ميكشه اينم شده قضيه برنجاشون كه بالاخره معلوم نشد سمين يا نه

کتایون

بر همگان آشکار است که وضع افغانستان بسیار بهتر از ماست. یک مقایسه کوچولو در نتایج ا.ن.ت.خاباتشون با ما بفرمائید.