ضد حال

سلام

تا حالا شده به موقع سر قرار برسید یا همیشه دیر میرسید ؟

من که تا حالا تجربه شو نداشتم .

امروز میخواستم برای اولین بار سر قرار برسم .( سوتفاهم ممنوع - قرار کاری بود )

برای اینکه گرفتار کار روزانه نشدم که تاخیر کنم برای اول وقت قرار گذاشتم و چون میخواستم فکر کنند که خیلی منظم و منضبط هستیم ساعت ٨ تعیین شد .

بدبختی از اونجا شروع میشه که صبح بعد از بیدارشدن ببینی که هنوز وقت داری که پنج دقیقه بخوابی و بعد ببینی که ۴٠ دقیقه گذشته .

خلاصه به هر زحمتی بود خودمون رو رسوندیم تا دو چهارراه قبل از دفتر و برای اینکه هنوز هم وقت باقی بود بقیه راه رو با تاکسی بریم ( این طرح ترافیک هم که ما رو کشته ) .

خیلی شانس داشتیم که یه تاکسی سمند با یه جای خالی بوق زد و مسیر رو گفتیم و ( به قول خودشون ) گرفت بغل . تا ما بخواهیم با فس فس مخصوص خودمون سوار بشیم یه دفعه دیدم یکی بدو بدو رسید و سوار شد .

منتظر ماشین بعدی بودم که یه تاکسی پیکان رسید و دیدم دیگه معطلی جایز نیست و پریدم بالا و رفتیم تا سر چهارراه بعدی که یه آقای پلیش محترم به خاطر قدیمی بودن ماشین به راننده دستور توقف داد برای کنترل مدارک . حالا ما و بقیه مسافرها داشتیم حرص می خوردیم که راننده اومد .

تقریباً همه داشتیم دعا می کردیم که نگه بفرمائید پائین ماشین رو خوابوندند که دعامون مستجاب شد ( چون از ته دل بود ) و راه افتادیم .

به قرار رسیدیم . و کبری باز هم برامون یه تصمیم جدید گرفت .

قرار ملاقات اصلاً به درد نمیخوره ! چه اول وقت چه هر وقت دیگه ای .

/ 14 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مولانا

سلام. حسین آقا شما برای بنده از قرار که حرف می زنی راستش دلم می لرزه. البته نه این که اشکال از شما باشه ها... نه ... قرائت ما دو تا از چند دقیقه فرق داره... احتمالا چند دقیقه شما با ساعت مریخی ها تنظیم شده مال ما زمینیه.

روانی

چرا باید سر وقت برسیم وقتی که همه بهانه ای مثل ترافیک را داریم... راستی ... سلاممممممم....

لبخند پلاستیکی

سلام خوبید ؟ ممنون از لطفتون. وقتی که قرار باشه به موقع برسیم ، هرجوری که باشه بهموقع می رسیم . [گل]

**فرزانه**

سلام من همیشه دیر میرسم و از اونجایی که دوستامم مثل خودم هستن هممون با هم میرسیم [نیشخند][قهقهه]

گرگ دونده

خب این کبری چه تصمیم تازه ای گرفته بود ؟؟

گلپونه

یه چیزی هست میگن که چی زبلشک آید و زن زاید و مهمان ز در آید قصه تو همون بوده

گلپونه

معمولن به موقع سر قرار هام می رسم کسی هم اگه بدقولی کنه عصبانی میشم

علی

سلام. سروقت حاضر شدن بسیار خوبه! البته نه اون سر وقت اومدن شما که مارو یک ساعت توی کافی شاپ کاشتی که صندلی هم کم آورده بودیم. ضمنا من مرده کامنتهای "روانی" هستم. کیه این روانی؟ میشناسیش؟

مولانا

سلام. در وبلاگ آقا هادی دیدم اعتراف کردی تاس هم خوب بیاد بلد نیستی خوب بازی کنی؟ امیدوارم جدی نگفته باشی چون من با شما به مشکل می خورم...