سلامی دوباره

سلام

رفته بودم یه کم سور و سات برای شب عید جور کنم . میدونید هر سال اسفند که میشه ما آدم قدیمی ها باز هم حال و هوای عید میزنه به سرمون .

فکر میکنیم شاید خبریه که از قدیم اسمش رو گذاشتن عید ( اون هم عید نوروز )

خلاصه که هر سال هم که میریم بازار برای اینکه چشمش رو دربیاریم . می بینیم که وضع خیلی خرابتر از پارساله ( سال سال این چند سال ؟ ) به خاطر همین گفتیم تا حال و هوای نوروز به کله همه نزده ما بریم تو بازار ببینیم چی شده !

می خواستم به سبک و سیاق هر ساله که میدیدم هر رفتی یه برگشتی داره برم بازار ولی دیدم این دفعه مثل اون دفعه ها نیست یعنی شاید رفتم و برنگشتم یا شاید اگر برگشتم دست از پا درازتر برگشتم . اینه که گفتم از دوستان حلالیت بطلبم و از خدا هم تشکر کنم که دوستان خوبی رو در اینجا به من معرفی کرد که . . .

النهایه متوجه شدم که ظاهراً دیگران هم به همین حال و احوال زودتر از ما حرکت کرده و در بازار حضور دارند . به خودم گفتم شاید آخرش چیزی برای ما هم موند .

نتیجه گیری های اخلاقی :

١- از تو زرنگترها کم نیستند .

٢- آخر اسفند هم میشه رفت بازار ( ولی شاید تا اون موقع بازار رفته باشه جای دیگه )

٣- امسال نشد هم نشد ؛ سال دیگه رو که ازت نگرفتند

 

 

/ 7 نظر / 22 بازدید
شعله نوری

[چشمک]ای ول. میدونستم یه کلکی تو کارت هست اما نه تا این حد. حالا چیزهای نو خودتو بیار ببینیم خسیس. قول میدیم که بر نداریم یا جفتشو نخریم

دلداده

سلام بچه زرنگ ! می دونی چیه ؟! خیلی خوب و راحت می نویسی ! همین طور باحال ! من که خوشم میاد ! سادگی وبلاگت رو هم همین طور دوست دارم ... اما حالا پر رو نشی ها !!! حیف شد واقعا ... ! خب امسال نشد سال دیگه ! من که امسال نه میرم بازار و نه چیزی می خرم ! بی خیال بابا ! [خنثی]

کتایون

دفعه بعد که خواستین جایی برین یک مدل دیگه اعلام کنین[عصبانی] اصلن آه ما گرفتتون و عقب موندین[مغرور]

یک اهری

اووه حالا کلی وقت داریم. امسال که سر ما انقد شلوغه فک کنم تا 30 اسفند ! هم نرسیم بریم خرید.

شیوا

سلام چی بگیم والله !!!!!

علی

سلام. آقا شما شب عیدو ول کن. بگو چرا میخوای کرکره رو بکشی پایین؟ اگه با ما حال نمی کنی بگو ها!

روانی

سلام. همه مطالب یه طرف این کلمه النهایه که نوشتی یه طرف . می شه بگی اینو از کجات درآوردی؟